
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 159 989 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 840BVD |
| VIN | JMBXTGF7WHZ000705 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2 l |
|---|---|
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.8 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1613 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4695 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1703 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reg tasu makstud Värske hooldus Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Pārdevējs | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Adrese | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.