
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 143 350 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 129MYY |
| VIN | WBACV61020LK22342 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 195 kW |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.2 l/100km |
| • Vidējais | 6.5 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2185 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4922 mm |
| Platums | 2004 mm |
| Augstums | 1745 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
ACC WEB Laser Konks Pano Roolisoe Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Pārdevējs | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Adrese | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.