
Transportlīdzeklim ir derīga garantija (07.05.2028)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 45 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WBAJY4101PCL75422 Pārbaudīt |
| Tilpums | 3 l |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2238 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5091 mm |
| Platums | 1902 mm |
| Augstums | 1540 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
WEBASTO Laser H/K ACC Pano Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest. Service Inclusive garantii pakett on pikendatud 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.