
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 196 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 535KBX |
| VIN | WAUZZZF54HA040847 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2995 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 260 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.2 l/100km |
| • Vidējais | 7.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1735 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4733 mm |
| Platums | 1843 mm |
| Augstums | 1367 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | inchcape.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.