| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 82 372 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 582VVK |
| VIN | NLHBN51GGMZ032924 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 122 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.0 l/100km |
| Pilna masa | 1630 kg |
|---|---|
| Svars | 1216 kg |
| Celtspēja | 414 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2580 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4040 mm |
| Platums | 1775 mm |
| Augstums | 1450 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Viimane hooldus 11.2025 läbisõidul 79 949 kilomeetrit - LED (päevatuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Parkimiskaamera - Apple CarPlay, Android Auto - Digitaalne näidikutepaneel - Väiksemad parkla mõlgid juhi uksel - Telefoni juhtmevaba laadimine - Võtmeta avamine-võtmeta käivitus Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.