| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 121 039 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 408MRD |
| VIN | VF77C5FK6GJ794031 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 72 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 150 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.3 l/100km |
| • Vidējais | 6.5 l/100km |
| Pilna masa | 2150 kg |
|---|---|
| Svars | 1475 kg |
| Celtspēja | 675 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2728 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4380 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1862 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Komisjonimüük!!! mootorituli põleb. Kere ei ole visuaalselt veatu — esineb kasutamisest tekkinud mõlke ja kriime Registreerimistasu 401.40 € lisanduks müügihinnale Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.