| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2025 |
| Odometer | 10 596 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 345BKV |
| VIN | KNADA817GST994575 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 998 cm³ |
|---|---|
| Power | 73 kW |
| Top speed | 176 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1680 kg |
|---|---|
| Weight | 1283 kg |
| Load capacity | 397 kg |
| Trailer with brakes | 710 kg |
| Trailer no brakes | 450 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2580 mm |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4140 mm |
| Width | 1760 mm |
| Height | 1485 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2029; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 30.04.2032 / 150 000 KM; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Vahetuse võimalus
| Seller | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Address | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | revalauto.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."