
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2017 |
| Odometer | 203 041 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gold |
| Color specification | - |
| Reg no | 697BSY |
| VIN | WVWZZZ3CZHE103824 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1968 cm³ |
|---|---|
| Power | 140 kW |
| Top speed | 220 km/h |
| CO2 | 137 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.1 l/100km |
| • Extra urban | 4.7 l/100km |
| • Average | 5.2 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1774 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4777 mm |
| Width | 1832 mm |
| Height | 1506 mm |
Vehicle is located in Estonia
Acc,Led,Webasto,Parkimiskaamera Teostatud tehniline kontroll. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."