
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2020 |
| Odometer | 91 039 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 749CBR |
| VIN | W1N2533811F816389 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 145 kW |
| Top speed | 216 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.0 l/100km |
| • Extra urban | 6.3 l/100km |
| • Average | 7.3 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1880 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4751 mm |
| Width | 1929 mm |
| Height | 1630 mm |
Vehicle is located in Estonia
WEBASTO Keyless 360 Pano Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."