
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2016 |
| Odometer | 154 562 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 597MPM |
| VIN | WBAWX3107G0L59603 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2 l |
|---|---|
| Power | 135 kW |
| Top speed | 210 km/h |
| CO2 | 168 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.0 l/100km |
| • Extra urban | 6.1 l/100km |
| • Average | 7.2 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1895 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4657 mm |
| Width | 1881 mm |
| Height | 1661 mm |
Vehicle is located in Estonia
Head-Up;Püsikiiruse hoidja; Xenon; Veokonks Teostatud tehniline kontroll. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."