| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2018 |
| Odometer | 96 729 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 138DBB |
| VIN | TMAJ3812HJJ523102 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1591 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 130 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.2 l/100km |
| • Extra urban | 6.5 l/100km |
| • Average | 7.5 l/100km |
| Gross weight | 2190 kg |
|---|---|
| Weight | 1659 kg |
| Load capacity | 531 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4475 mm |
| Width | 1850 mm |
| Height | 1645 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 96 729 kilomeetrit - Nelikvedu - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Jahutusega kindalaegas Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."