| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2024 |
| Odometer | 30 416 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 556FRV |
| VIN | VR3FCYHZ2RY568704 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 96 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 137 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2050 kg |
|---|---|
| Weight | 1613 kg |
| Load capacity | 437 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2800 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4790 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1420 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Hooldatud vaid margiesinduses - Rikkalik GT-Line varustus - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 30 394 kilomeetrit - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera (360) - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - Võtmeta käivitus - Digitaalne näidikutepaneel Kindel valik! Garantii
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."