| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2023 |
| Odometer | 45 688 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 624LWH |
| VIN | TMAH351BGNJ200208 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Power | 88 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 126 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.7 l/100km |
| Gross weight | 1830 kg |
|---|---|
| Weight | 1376 kg |
| Load capacity | 454 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4340 mm |
| Width | 1795 mm |
| Height | 1455 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 30.03.2028 läbisõidupiiranguta - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 05.2025 läbisõidul 41 982 kilomeetrit - LED (päevatuled, lähituled, kaugtuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Püsikiiruse hoidja - Parkimiskaamera - Võtmeta avamine, võtmeta käivitus Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."