
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 162 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 840XDX |
| VIN | WBA11BK050CF03662 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.4 l |
|---|---|
| Võimsus | 390 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2560 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1990 kg |
| Kandevõime | 570 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4972 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1467 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras tehase Individual varustusega BMW M550i. Hooldused teostatud BMW esinduses. Õlivahetused teostatud iga 10 000km tagant. Kehtiv garantii kuni 06.2026 ilma läbisõidupiiranguta. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.