| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 194 861 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 744BYB |
| VIN | KMHSW81XDHU738714 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2199 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 6.6 l/100km |
| Täismass | 2600 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2076 kg |
| Kandevõime | 524 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2700 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4700 mm |
| Laius | 1880 mm |
| Kõrgus | 1675 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt Topautos - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit - Rikkalik PREMIUM varustus - Xenon (lähituled, kaugtuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Ventileeritavad istmed (ees) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Veokonks - KOMISJONI MÜÜK - TAGAKOJAMEES EI TÖÖTA - 360 vaade ei tööta. Ette vaja uut kaamerat. - 7 KOHTA - VÄIKSED VÄRVI VIGASTUSED (PILDID) - VAATAMISEKS PALUME AJA KOKKULEPPIDA Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.