| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 5 433 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 122TOP |
| VIN | KMHP48127SU140345 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 118 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 38 g/km |
| Kütus | Pistikhübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.6 l/100km |
| Täismass | 2740 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2214 kg |
| Kandevõime | 526 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2815 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4830 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1720 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Eesti ajalugu - Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.