| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 64 786 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 247FHT |
| VIN | KMHC851CGLU184832 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1580 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 77 kW |
| Maksimālais ātrums | 185 km/h |
| CO2 | 103 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 4.6 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1436 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4470 mm |
| Platums | 1820 mm |
| Augstums | 1450 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
GARANTII 6 KUUD/ 5000 KM
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.