Transportlīdzeklim ir derīga garantija (27.06.2029)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 123 404 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 980LNZ |
| VIN | U5YPX81BHNL014291 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1591 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 132 kW |
| Maksimālais ātrums | 201 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1717 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4515 mm |
| Platums | 1865 mm |
| Augstums | 1645 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
TEHASEGARANTII KUNI 06.29
| Pārdevējs | ABC Motors |
|---|---|
| Adrese | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | abcmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.