| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Autobuss |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | - |
| Odometrs | 1 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | ZCFCE72C105737153 Pārbaudīt |
| Tilpums | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 129 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 7200 kg |
|---|---|
| Svars | 4330 kg |
| Celtspēja | 2870 kg |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | 21 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 8099 mm |
| Platums | 2350 mm |
| Augstums | 2990 mm |
| Gultasvietas | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Garantii 200 000 km -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.