| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2017 |
| Odometer | 194 861 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 744BYB |
| VIN | KMHSW81XDHU738714 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2199 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Power | 147 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.8 l/100km |
| • Extra urban | 5.9 l/100km |
| • Average | 6.6 l/100km |
| Gross weight | 2600 kg |
|---|---|
| Weight | 2076 kg |
| Load capacity | 524 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Seats | 7 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4700 mm |
| Width | 1880 mm |
| Height | 1675 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt Topautos - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit - Rikkalik PREMIUM varustus - Xenon (lähituled, kaugtuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Ventileeritavad istmed (ees) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Veokonks - KOMISJONI MÜÜK - TAGAKOJAMEES EI TÖÖTA - 360 vaade ei tööta. Ette vaja uut kaamerat. - 7 KOHTA - VÄIKSED VÄRVI VIGASTUSED (PILDID) - VAATAMISEKS PALUME AJA KOKKULEPPIDA Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."