| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2010 |
| Ajokilometrimäärä | 175 120 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | - |
| Takajarrut | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | SEG2630HL5BA13966 Tarkista |
| Kapasiteetti | 7200 cm³ |
|---|---|
| Teho | 225 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 27000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 15880 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 3500 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 9150 mm |
| Leveys | 2540 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: DENNIS Model: EAGLE Structure: garbage press ( NTM quatro / 17,9m3 ) Year: 06.2010 Mileage: 175120 km VIN: SEG2630HL5BA13966 Wheel formula: 6x2 WB: 3500 mm Engine: Diesel 7200cm3 / 225 kW / Euro 5 Gearbox: Automatic Suspension: air / air Dimensions: L/W: 9150 mm / 2540 mm Masses: full/empty: 27 000 kg / 15 880 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.