| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2012 |
| Ajokilometrimäärä | 214 562 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2JG20C2CA727988 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 460 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 28000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 13415 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 3500 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 8550 mm |
| Leveys | 2520 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: VOLVO Model: FMX 460 Structure: mixer ( IMI 7 m3 + chute MSM 9m ) Year: 06.2012 Mileage: 214562 km VIN: YV2JG20C2CA727988 Wheel formula: 6x2*4 WB: 3500 mm Engine: D13C460 VEB+ 345 Kw / 460 Hp / Euro 5 Gearbox: I-Shift ( AT2612D ) Suspension: steel / air Brakes : disc Dimensions : L/W: 8550 mm / 2520 mm Masses: full/empty : 28000 kg / 13415 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.