| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2013 |
| Ajokilometrimäärä | 588 827 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Lehti |
| Etupalkit | Rumpu |
| Takajarrut | Rumpu |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2J1D1C2DA745758 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 329 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 28000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 14100 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 4600 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 8600 mm |
| Leveys | 2550 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | 5100 mm |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: VOLVO Model: FMX 330 Structure: crane + hook lift ( Hiab 144E-3 / boom 10,4 m / 1240 kg - hook lift Palfinger XR20 ton / L=5100 mm ) Year: 06.2013 Mileage: 588827 km VIN: YV2J1D1C2DA745758 Wheel formula: 6x2 WB: 4600 mm Engine: D11C330 248 Kw / 330 Hp / Euro 5 Gearbox: manual ( VT2214B ) Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W: 8600 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 28000 kg / 14100 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.