| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 433 610 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Coil spring |
| Takajousitus | Lehti |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | W1V9071351N140234 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 160 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2610 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 6943 mm |
| Leveys | 2175 mm |
| Korkeus | 3079 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | 4286 mm |
| Leveys | 2125 mm |
| Korkeus | 2150 mm |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: MERCEDES-BENZ Model: SPRINTER 316 CDI Structure: closed box ( box L=4286 mm / W=2125 mm / H=2150 mm ) Year: 04.2021 VIN: W1V9071351N140234 Mileage: 433610 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM651 D22 120 Kw / 160 Hp / Euro 6 Gearbox: automat ( W7C700 ) Dimensions: L/W/H: 6943 mm / 2175 mm / 3080 mm Masses: full/empty: 3500 kg / 2610 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.