| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 478 064 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | W1T96342310490053 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 450 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 26500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 8925 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 4000 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 6450 mm |
| Leveys | 2550 mm |
| Korkeus | - |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: MERCEDES BENZ Model: Actros 2545 Structure: tractor Year: 01.2021 Mileage: 478064 km VIN: W1T96342310490053 Wheel formula: 6x2/4 WB: 4000 mm Engine: OM471LA 330 Kw / 450 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G281-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 6450 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 26500 kg / 8925 kg STREAMSPACE
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.