| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Tipper |
| Vuosi | 2015 |
| Ajokilometrimäärä | 128 826 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Lehti |
| Takajousitus | Lehti |
| Etupalkit | Rumpu |
| Takajarrut | Rumpu |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2XT60G5GB755543 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 540 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 44800 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 24380 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 5600 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 10500 mm |
| Leveys | 2900 mm |
| Korkeus | 3799 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | 6888 mm |
| Leveys | 2606 mm |
| Korkeus | 1937 mm |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: VOLVO Model: FMX 540 Structure: tipper ( box L=6888 mm / W=2606 mm / H=1937 mm ) Year: 12.2015 Mileage: 128826 km VIN: YV2XT60G5GB755543 Wheel formula: 10x4/6 WB: 5600 mm Engine: D13K540 405 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( PT2606 ) + retarder Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 10500 mm / 2900 mm / 3800 mm Masses: full/empty: 44800 kg / 24380 kg RETARDER
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.