| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Traileri |
| Korimalli | Traileri |
| Vuosi | 2013 |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | UH9SK201325HF1607 Tarkista |
| Kokonaispaino | 35000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 11240 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Pituus | 13550 mm |
|---|---|
| Leveys | 2600 mm |
| Korkeus | 4100 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: HFR Model: SK20 2 Axle Structure: cooler box ( Thermoking CO2 / box L=13450 / W=2495 / H=2652 mm ) Year: 08.2013 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 13550 mm / 2600mm / 4100 mm Masses: full/empty: 35000 kg / 11240 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.