| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 121 434 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | - |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Coil spring |
| Takajousitus | Coil spring |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | LSH14C4C3LE040692 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 40 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2630 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1640 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 5145 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Korkeus | 1900 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | - |
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: MAXUS Model: E-Deliver 3 Structure: cooler van ( Neos 100 / box L=2400 / W=1320 / H=1140 mm ) Year: 09.2020 VIN: LSH14C4C3LE040692 Mileage: 121434 km Engine: electric 40 Kw / max 90 Kw Dimensions: L/W/H: 5145 mm / 1780 mm / 1900 mm Masses: full/empty: 2630 kg / 1640 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.