| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 290 447 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WDB96302010139507 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 400 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 27000 kg |
|---|---|
| Svars | 13335 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 4900 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 10150 mm |
| Platums | 2600 mm |
| Augstums | 3550 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 6535 mm |
| Platums | 2528 mm |
| Augstums | 615 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Actros 2540 Structure: crane flatbed ( PK19001 boom 14,9 m / 950 kg / platform L=6535 mm / W=2528 mm / H=615 mm ) Year: 07.2017 Mileage: 290447 km VIN: WDB96302010139507 Wheel formula: 6x2 WB: 4900 mm Engine: OM470LA 290 Kw / 400 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G211-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 10150 mm / 2600 mm / 3550 mm Masses: full/empty: 27000 kg / 13335 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.