| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 317 017 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WDB96402010384902 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 530 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 28000 kg |
|---|---|
| Svars | 13515 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 5100 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9145 mm |
| Platums | 2545 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 4999 mm |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Arocs 2553 Structure: crane + hook lift ( HMF2820 / boom 17 m / 1100 kg - hook lift Joab L20 ton / L=5000 mm ) Year: 03.2020 Mileage: 317017 km VIN: WDB96402010384902 Wheel formula: 6x2*4 WB: 5100 mm Engine: OM471LA 390 Kw / 530 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G330-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 9145 mm / 2545 mm Masses: full/empty: 28000 kg / 13515 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.