| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 588 827 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Bungas |
| Aizmugurējās bremzes | Bungas |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2J1D1C2DA745758 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 329 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 28000 kg |
|---|---|
| Svars | 14100 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 4600 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 8600 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 5100 mm |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FMX 330 Structure: crane + hook lift ( Hiab 144E-3 / boom 10,4 m / 1240 kg - hook lift Palfinger XR20 ton / L=5100 mm ) Year: 06.2013 Mileage: 588827 km VIN: YV2J1D1C2DA745758 Wheel formula: 6x2 WB: 4600 mm Engine: D11C330 248 Kw / 330 Hp / Euro 5 Gearbox: manual ( VT2214B ) Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W: 8600 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 28000 kg / 14100 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.