| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Pašizgāzējs |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 128 826 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Bungas |
| Aizmugurējās bremzes | Bungas |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2XT60G5GB755543 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 540 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 44800 kg |
|---|---|
| Svars | 24380 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 5600 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 10500 mm |
| Platums | 2900 mm |
| Augstums | 3799 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 6888 mm |
| Platums | 2606 mm |
| Augstums | 1937 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FMX 540 Structure: tipper ( box L=6888 mm / W=2606 mm / H=1937 mm ) Year: 12.2015 Mileage: 128826 km VIN: YV2XT60G5GB755543 Wheel formula: 10x4/6 WB: 5600 mm Engine: D13K540 405 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( PT2606 ) + retarder Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 10500 mm / 2900 mm / 3800 mm Masses: full/empty: 44800 kg / 24380 kg RETARDER
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.