| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Komerctransports |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 433 610 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Coil spring |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | W1V9071351N140234 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 160 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 2610 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 6943 mm |
| Platums | 2175 mm |
| Augstums | 3079 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 4286 mm |
| Platums | 2125 mm |
| Augstums | 2150 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: MERCEDES-BENZ Model: SPRINTER 316 CDI Structure: closed box ( box L=4286 mm / W=2125 mm / H=2150 mm ) Year: 04.2021 VIN: W1V9071351N140234 Mileage: 433610 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM651 D22 120 Kw / 160 Hp / Euro 6 Gearbox: automat ( W7C700 ) Dimensions: L/W/H: 6943 mm / 2175 mm / 3080 mm Masses: full/empty: 3500 kg / 2610 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.