| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 229 895 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Lapa |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | XLRACM4100G056918 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 440 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 34000 kg |
|---|---|
| Svars | - |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 5000 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9600 mm |
| Platums | 2520 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: DAF Model: CF 440 Structure: chassis ( chassis L=6324 mm ) Year: 03.2015 Mileage: 229895 km VIN: XLRACM4100G056918 Wheel formula: 8x2/4 WB: 5000 mm Engine: MX-11 320 Kw / 440 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( 12AS-2130 TD ) Suspension: leaf / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 9600 mm / 2520 mm Masses: full: 34000 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.