
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 28 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 404GTT |
| VIN | WP1ZZZ9YXSDA50120 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 441 kW |
| Maksimālais ātrums | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2935 kg |
|---|---|
| Svars | 2590 kg |
| Celtspēja | 345 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2895 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4930 mm |
| Platums | 1995 mm |
| Augstums | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 29.09.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduki PORSCHE CAYENNE TURBO E-HYBRID (404GTT) taust on kontollitud https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll . Täpsema info saamiseks palume kontakteeruda müügi eest vastutava isiku poole. Aku garantii kehtib kuni 29.09.2032 Auto on üle kiletatud. Originaal värv on valge!
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.