| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 478 064 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | W1T96342310490053 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 450 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 26500 kg |
|---|---|
| Svars | 8925 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 4000 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 6450 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: MERCEDES BENZ Model: Actros 2545 Structure: tractor Year: 01.2021 Mileage: 478064 km VIN: W1T96342310490053 Wheel formula: 6x2/4 WB: 4000 mm Engine: OM471LA 330 Kw / 450 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G281-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 6450 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 26500 kg / 8925 kg STREAMSPACE
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.