| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 194 861 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 744BYB |
| VIN | KMHSW81XDHU738714 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2199 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 147 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 6.6 l/100km |
| Pilna masa | 2600 kg |
|---|---|
| Svars | 2076 kg |
| Celtspēja | 524 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4700 mm |
| Platums | 1880 mm |
| Augstums | 1675 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt Topautos - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit - Rikkalik PREMIUM varustus - Xenon (lähituled, kaugtuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Ventileeritavad istmed (ees) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Veokonks - KOMISJONI MÜÜK - TAGAKOJAMEES EI TÖÖTA - 360 vaade ei tööta. Ette vaja uut kaamerat. - 7 KOHTA - VÄIKSED VÄRVI VIGASTUSED (PILDID) - VAATAMISEKS PALUME AJA KOKKULEPPIDA Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.