| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 68 105 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Dzeltens |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 095PCF |
| VIN | TSMLYDD1S00905128 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1373 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Jauda | 95 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 121 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 5.4 l/100km |
| Pilna masa | 1770 kg |
|---|---|
| Svars | 1270 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2500 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4170 mm |
| Platums | 1775 mm |
| Augstums | 1595 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 07.2025 läbisõidul 59 275 kilomeetrit - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Apple CarPlay, Android Auto - Istmesoojendused (2) - Pimenurga hoiatus - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Parkimiskaamera Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.