
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Купе |
| Год | 2018 |
| Пробег | 125 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 827LNZ |
| VIN | WBAVJ71090LH69816 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 3.0 l |
|---|---|
| Мощность | 240 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2525 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2022 kg |
| Грузоподъемность | 503 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2864 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4752 mm |
| Ширина | 1938 mm |
| Высота | 1621 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; BMW X4 M40d ühendab sportliku sõiduelamuse, praktilisuse ja mugavuse. Selle 3.0l diiselmootor koos xDrive nelikveoga pakub jõulist minekut ja samas mugavat igapäevast kasutust. Autol on soliidne Black Sapphire metallikvärv ning maitsekas punase nahaga salong. Väga hea varustusega eksemplar, kuhu kuuluvad muu hulgas Head-Up Display, adaptiivsed LED-tuled, sportistmed, elektrilised mäludega istmed, võtmeta mugavussisenemine, juhtmevaba laadimine, parkimisassistent, kaamera, M Sport pidurid, M Sport diferentsiaal jpm. Korrapäraselt hooldatud ning hästi hoitud auto. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.