
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Хетчбэк |
| Год | 2021 |
| Пробег | 58 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Черный |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 345SIX |
| VIN | WP0ZZZY1ZMSA30186 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | - |
|---|---|
| Мощность | 420 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Электрический |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2880 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2389 kg |
| Грузоподъемность | 491 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2900 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4963 mm |
| Ширина | 1966 mm |
| Высота | 1379 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2026; Toodud riigist: Rootsi; Garantii kehtib kuni 14/04/2033; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga hästi varustatud ja silmapaistev Porsche Taycan 4S, mis ühendab Porschele omase sportlikkuse, luksuse ja elektriauto igapäevase kasutusmugavuse. Tegemist on nelikveolise Taycan 4S mudeliga, millel on võimsam Performance Battery Plus aku ning väga rikkalik lisavarustus. Auto värvikombinatsioon on elegantne ja ajatu koos musta välimuse ja täisnahksisuga ning Bordeaux Red turvavöödega, mis loob väga esindusliku üldmulje. Sõiduk on hästi hoitud ning esindab Taycani mudelirea üht kõige õnnestunumat konfiguratsiooni. Selle auto puhul on kõige väärtuslikumad lisad: • Performance Battery Plus • 22kW laadija • Matrix LED tuled • Night Vision • BOSE • Sport Chrono • HUD • 18-way istmed • Panoraamkatus • Surround View Garantii osas on autol kehtiv Porsche Approved / tehase garantii: • Kõrgepingeaku tehasegarantii kuni 14.04.2029 või 160 000 km • Porsche Long-Term Warranty kehtiv kuni 14.04.2033 • Lisaks kehtivad eraldi tehase garantiid valitud komponentidele kuni 2027-2031 Taycan 4S pakub väga head tasakaalu sportlikkuse ja igapäevase mugavuse vahel. Tänu õhkvedrustusele, nelikveole ja madalale raskuskeskmele on auto ühtaegu mugav pikematel sõitudel ning väga nauditav juhtida. Registreerimisnumber võimalik kaasa saada kokkuleppel. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.