
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2020 |
| Odometer | 192 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 866CDS |
| VIN | WBA11AG060CE95574 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.0 l |
|---|---|
| Power | 120 kW |
| Top speed | 235 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2505 kg |
|---|---|
| Weight | 1910 kg |
| Load capacity | 595 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2975 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4963 mm |
| Width | 1868 mm |
| Height | 1483 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Toodud riigist: Belgia; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras ning korrapäraselt hooldatud. Auto liigub erksalt ja sõidab hästi. Viisakas välimus ja hästi hoitud salong teevad sellest väga hea valiku nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nautimiseks. Tule vaata oma silmaga üle ja tee proovisõit! Registreermistasu on tasutud! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."