| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 175 120 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | SEG2630HL5BA13966 Kontrolli |
| Maht | 7200 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 225 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 27000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 15880 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3500 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9150 mm |
| Laius | 2540 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: DENNIS Model: EAGLE Structure: garbage press ( NTM quatro / 17,9m3 ) Year: 06.2010 Mileage: 175120 km VIN: SEG2630HL5BA13966 Wheel formula: 6x2 WB: 3500 mm Engine: Diesel 7200cm3 / 225 kW / Euro 5 Gearbox: Automatic Suspension: air / air Dimensions: L/W: 9150 mm / 2540 mm Masses: full/empty: 27 000 kg / 15 880 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.