| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 317 017 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | WDB96402010384902 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 530 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 28000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 13515 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 5100 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9145 mm |
| Laius | 2545 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 4999 mm |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Arocs 2553 Structure: crane + hook lift ( HMF2820 / boom 17 m / 1100 kg - hook lift Joab L20 ton / L=5000 mm ) Year: 03.2020 Mileage: 317017 km VIN: WDB96402010384902 Wheel formula: 6x2*4 WB: 5100 mm Engine: OM471LA 390 Kw / 530 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G330-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 9145 mm / 2545 mm Masses: full/empty: 28000 kg / 13515 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.