| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 214 562 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2JG20C2CA727988 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 460 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 28000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 13415 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3500 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 8550 mm |
| Laius | 2520 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FMX 460 Structure: mixer ( IMI 7 m3 + chute MSM 9m ) Year: 06.2012 Mileage: 214562 km VIN: YV2JG20C2CA727988 Wheel formula: 6x2*4 WB: 3500 mm Engine: D13C460 VEB+ 345 Kw / 460 Hp / Euro 5 Gearbox: I-Shift ( AT2612D ) Suspension: steel / air Brakes : disc Dimensions : L/W: 8550 mm / 2520 mm Masses: full/empty : 28000 kg / 13415 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.