| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kallur |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 128 826 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Leht |
| Pidurid ees | Trummel |
| Pidurid taga | Trummel |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2XT60G5GB755543 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 540 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 44800 kg |
|---|---|
| Tühimass | 24380 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 5600 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 10500 mm |
| Laius | 2900 mm |
| Kõrgus | 3799 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 6888 mm |
| Laius | 2606 mm |
| Kõrgus | 1937 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FMX 540 Structure: tipper ( box L=6888 mm / W=2606 mm / H=1937 mm ) Year: 12.2015 Mileage: 128826 km VIN: YV2XT60G5GB755543 Wheel formula: 10x4/6 WB: 5600 mm Engine: D13K540 405 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( PT2606 ) + retarder Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 10500 mm / 2900 mm / 3800 mm Masses: full/empty: 44800 kg / 24380 kg RETARDER
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.