| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 433 610 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Coil spring |
| Vedrustus taga | Leht |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | W1V9071351N140234 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 160 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2610 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 6943 mm |
| Laius | 2175 mm |
| Kõrgus | 3079 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 4286 mm |
| Laius | 2125 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MERCEDES-BENZ Model: SPRINTER 316 CDI Structure: closed box ( box L=4286 mm / W=2125 mm / H=2150 mm ) Year: 04.2021 VIN: W1V9071351N140234 Mileage: 433610 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM651 D22 120 Kw / 160 Hp / Euro 6 Gearbox: automat ( W7C700 ) Dimensions: L/W/H: 6943 mm / 2175 mm / 3080 mm Masses: full/empty: 3500 kg / 2610 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.