| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 588 827 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Leht |
| Pidurid ees | Trummel |
| Pidurid taga | Trummel |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2J1D1C2DA745758 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 329 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 28000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 14100 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4600 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 8600 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 5100 mm |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FMX 330 Structure: crane + hook lift ( Hiab 144E-3 / boom 10,4 m / 1240 kg - hook lift Palfinger XR20 ton / L=5100 mm ) Year: 06.2013 Mileage: 588827 km VIN: YV2J1D1C2DA745758 Wheel formula: 6x2 WB: 4600 mm Engine: D11C330 248 Kw / 330 Hp / Euro 5 Gearbox: manual ( VT2214B ) Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W: 8600 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 28000 kg / 14100 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.