| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 290 447 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | WDB96302010139507 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 400 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 27000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 13335 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4900 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 10150 mm |
| Laius | 2600 mm |
| Kõrgus | 3550 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 6535 mm |
| Laius | 2528 mm |
| Kõrgus | 615 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Actros 2540 Structure: crane flatbed ( PK19001 boom 14,9 m / 950 kg / platform L=6535 mm / W=2528 mm / H=615 mm ) Year: 07.2017 Mileage: 290447 km VIN: WDB96302010139507 Wheel formula: 6x2 WB: 4900 mm Engine: OM470LA 290 Kw / 400 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G211-12 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 10150 mm / 2600 mm / 3550 mm Masses: full/empty: 27000 kg / 13335 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.