| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Treiler |
| Keretüüp | Treiler |
| Aasta | 2013 |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | UH9SK201325HF1607 Kontrolli |
| Täismass | 35000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 11240 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Pikkus | 13550 mm |
|---|---|
| Laius | 2600 mm |
| Kõrgus | 4100 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: HFR Model: SK20 2 Axle Structure: cooler box ( Thermoking CO2 / box L=13450 / W=2495 / H=2652 mm ) Year: 08.2013 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 13550 mm / 2600mm / 4100 mm Masses: full/empty: 35000 kg / 11240 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.