
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 88 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 777XRP |
| VIN | WDD2130891A253252 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 450 kW |
| Tippkiirus | 300 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.7 l/100km |
| • Maanteel | 7.6 l/100km |
| • Keskmine | 9.1 l/100km |
| Täismass | 2525 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1950 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2939 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4988 mm |
| Laius | 1907 mm |
| Kõrgus | 1495 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas korras ning erilise värvikombinatsiooniga Mercedes-Benz E63 AMG S. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.